June 2010

Nesnáším loučení aneb konec školního roku

29. june 2010 at 19:05 Deník
Ano ano nesnáším loučení :( Odejdou ti skvělí deváťáci , které mám tak moc moc ráda. Ale to není to nejhorší. Odejde taky Staňka a Tom..Byli, jsou a budou v mém srdci a myslím že to ví. Byli to skvělí spolužáci...:( Toma jsem znala devět let a teď odejde..Chce se mi z toho brečet.Vedro...

28. june 2010 at 13:57 Deník
Taky je vám takové vedro? Já se snad zblázním! Je takovej pěkněj den a já na kompu..No nic jdu se koupat a zopáknu včerejšek...Koupání a focení celej den...Čauky.. =)

Píšu si deník

26. june 2010 at 13:12 Deník
Ahoj! Rozhodla jsem se že si budu psát svůj vlastní deník. Beru si ho i na dovolenou a pak vám sem zepíšu zážitky =D To bude. Dneska tu už *asi* nebudu, protože taťka slaví narozky. Tak si užíte dnešní den! Vypadá to že tam bude nádherně!

Grafik

17. june 2010 at 17:45 Deník
Zase mě to chytlo...Stáhla jsem si obrázky Ashley a udělala takovej dejme tomu blend? Nevím co to je ale strašně se mi líbí!


Škola sem škola tam

17. june 2010 at 11:55 Deník
Ach joo...Píšu zrovna ze školy máme hudebku a jsme na kompech...Je to celkem nuda, ale co se dá dělat..Zítra konečně pátek! Jo a nejlepší zpráva dne- já jsem dostala z písemky 1!!! Jupííí! Ale matika je o hodně horší =( Totálně jsem to zkazila..Neměla jsem moc času, kdyby bylo o pět minut víc tak bych to ztihla! Ale ne =( Fakt skvělí :( :'( Jinak mojí dokonalý spolužáci z pohybovek nemají šestou hodinu! Achjo! Jak ráda bych si to vyměnila!! Ale alespoň si užiju nějakou srandu a hlavně test z němčiny :( :D


Miley°°Rozhovor

15. june 2010 at 19:37 Celebrity
Miley vydává novou desku. Rovnou ale šokuje tvrzením, že je na dlouhou dobu možná poslední. Proč? Hodlá se vdávat, hrát nebo jí to zakázal táta?
Miley, slyšeli jsme, že tahle deska má být prý tvá poslední???
Dost mě teď láká hraní, takže s tím asi na čas seknu. Filmových nabídek mám dost.

Čekáme na tvé filmy Poslední píseň a Sex ve městě 2. Budou romantické komedie teď tvou parketou?
V herectví jsem nestálá. Chtěla bych hrát všechno. Láká mě praštěná komedie, ale i akčňák.

Nezlobí se na tebe táta, žes skončila v Hannah Montaně, kde jste hráli spolu?
Považuje mě za rozumnou, chápe to.

Mluví ti táta do tvého vztahu s Liamem?
Táta je šťastný, že se nepouštím do žádných psycho úletů, že jsem normální holka s normálním vkusem.

Máš teď docela sexy image, třeba i ve tvém klipu k Can't Be Tamed. Svlékla by ses třeba ve filmu?
Záleželo by, co by to bylo za film. A na okolnostech. Kdyby to ale bylo vkusné, proč ne.

O čem je stejnojmený singl z nové desky Can't Be Tamed?
O slávě. Ale ne o tom, jak je to super a jak mi každý závidí. Naopak. Ukazuje to, že jsem jak zavřená v kleci. A já chci být volná a dělat si, co se mi zrovna líbí.

Chystáš nějaké překvápko pro fanoušky?
Jukněte na www.youtube.com na spoustu mých nových videí. Můj účet je MCForRealzzz a najdete tam toho fakt spoustu. Ať máte přehled, co zrovna dělám. :-)
ZDROJ:

Diktát a písemky po celý týden...

15. june 2010 at 17:29 Deník
Ahoj! Včera jsme psali písemku z fyziky..Brnkačka :D Mám zajedna. Dneska byl diktát no, to taky šlo asi tak jedna dvě chyby. Páni těch písemek je strašně moc! Zítra čeština, ve čtvrtek matika a v pátek dějepis. Dějepis bude v pohodě, ale matika a čeština :( No to dopadne. Ale nebude to tak strašné jak na pololetí :D :D Aspoň že 25.6. jedu na výlet s náboženstvím to bude leháro :D :D Ale musím zabrat :)

Útěk...

14. june 2010 at 19:06 Deník
Taky se těšíte na útěk ze školy?? Poslední den před prázdninama...Achchch♥♥ No to jsem se sakra moc zasněla! Do prázdin zbívají dva týdny a tři dny..Škoda! :D :D Ale nene já to tam ještě vydržím s těma bestovníma lidičkama, kteří mi přináší tolik zážitků, radostí, starostí...Musím uznat oni jsou fakt bezvadní! To mi připomělo výlet :D :D Hlavně když si Olda dal můj klobouk a brýle, měl u sebe takou kartičku kdyby se ztratil...Vypadal jak HYGIENIK!! :D :D Éééj tak to bylo skvělé..Nebo jak jsem se teĎ začala bavit s Pecou...Taky svělý kluk :D :D I když s tím jeho sexuálním harašením by se mělo něco dělat :D :D A nebo Jirka :D Taky mega kluk...No jo a taková Blanka nebo Nika s Maggie...Nebo Davča!! Nebo nejlepší kámošky Lucík, Veruška a Kláruška!! Sakra ti lidi mi budou moc chybět o prázdninách!!

Článek trochu delší, ale neva :D :D

Málo času!

12. june 2010 at 11:24 Deník
Kéž by mohl mít den aspoň 30hodin!! Vůbec nic nestíhám! Musím se učit na písemky atd. Dneska jdu ke kámošovi na nazkovou oslavu a ještě na nákupy :D :D Supér....
A co ty myslíš si to co já nebo máš jiný názor?

Dnešek ve znamení úprav

11. june 2010 at 15:57 Deník
Na dnešní den plánuji úpravy. Lakování nehtů atd. Dneska tedy nic nenapíšu na blog. Možná až k večeru, ale nebojte dokud jsem tu tak sem dán fotky :)

Goodbye, bitches!