July 2010

McFly*exclusive*fotky

31. july 2010 at 15:12 | Lucíík |  Celebrity
   Pokud chcete kopírovat tak s mou ikonou! Fotky jsou z roku 2010 a jsou z Tomova twitteru.

Danny a Tom
Na letišti
Kluci
Dougie

Danny&Tom

I need sleep!

31. july 2010 at 14:30 | Lucíík |  Deník
Aloha!
Chtěla bych vás poprosit aby jste si poslechly tu holku na tom vide..Jak se vám líbí? Mě příjde
Anímataková no nevím, ale zajímal by mě váš názor..Děkuju moc! A jinak dneska nic nemám v plánu takže opět nuda nuda a znova nuda! No škoda..Co jinak napsa..Hm..Nevím prostě mě nic nenapadá, ikdyž chci složit písničku a pak ji poslat Pecíkovi..No tak asi pudu něco dělat..Lépe řečeno chce se mi spáát :D A k tomu nadpisu, dnešní noc jsem nezamhouřila kukadla. Měla jsem tolik práce! A navíc mi to šlo líp protože když se mi chce spát mám prima nápady. Prosí znova poslechnout to video..!!.. Děkujů =o)
      You're LucííkVan Helsing

30. july 2010 at 21:51 | Lucíík
Názor: Uplně beztovní film! Vždycky se na něj s chutí podívám.


Hluboko v karpatských horách se nachází mýtický a záhadný kraj Transylvánie - svět, kde je všudypřítomné zlo, kde se objevuje nebezpečí stejně přirozeně, jako východ slunce, a kde
nabývají konkrétní podobu příšery, jaké se objevují jen v nejstrašidelnějších nočních můrách. Vynalézavý filmový tvůrce, který oživil nadpřirozenou bytost z dávné historie ve filmech Mumie a Mumie se vrací, nyní rozšiřuje svůj filmový rejstřík a přivádí na plátno nejvyšší podobu zla, jako směs poznaného i nepředstavitelného, které musí čelit jedinečné božské síle Van Helsinga. Obecenstvo bude vtaženo do záhadného, vizionářského světa, vytvořeného režisérem Sommersem. Časově je příběh situován do 19. století v Londýně, Římě, Paříži a Transylvánii. Zde je lidstvo v neustálém nebezpečí před vtělením (inkarnací) ďábla v mnoha podobách: jsou to monstra, která přežívají generace, aniž je ohrozí opakované útoky ubohých, spravedlivých duší, neúnavně bojujících za zachování lidské rasy.


Zajímavost: Hraje tam i česká herečka Dana Morávková
Lindsay slibuje polepšení!

30. july 2010 at 15:48 | Lucíík |  Celebrity
Lin u souduPřestože je hvězda filmu Protivný sprostý holky v cele jen pár dní, netají se plány, co bude dělat, až ji z kriminálu pustí. "Okamžitě nastoupím léčbu. Už nechci být dál závislá na alkoholu a drogách," svěřila Lindsay své přítelkyni, která ji ve vězení navštívila.

"Lindsay se chce polepšit. Nechce být jako její matka, která je dennodenně opilá nebo otec, jež celý život profetoval," prozradila ještě kamarádka.

Přestože herečka od svých rodičů dostala do vínku silný sklon k závislostem, nezlobí se na ně. "Lindsay každý den za mřížemi proplakala, jediné co jí vždy udělalo radost byla návštěva jednoho z rodičů. Ti za ní dcházejí pravidelně," tvrdí dozorkyně, která má star na starosti. Snad se Lindsay ve vězení ponaučí!

Konečně ji to napadlo..Mám ji moc ráda,takže super.Dotoho Lin!!

Cíl nebo sen..Part 3

29. july 2010 at 21:51 | Lucíík
Když jsem přišla domů na mobilu jsem měla SMS od neznámého čísla. SMS zněla:"Ahoj ochránkyně, nechtěla bys jít semnou na ´pláž pokud ano tak se sejdem u račího hnízda v 9:00.." Nevěděla jsem od koho SMS byla, ale zvědavost mi nedala a řekla jsem si, že tam půjdu. Když jsem se podívala na hodinky bylo osm, takže jsem měla co dělat. Táta mi naštěstí přichystal snídani-slanina a vajíčka, mňam! Hned jsem to zhtla napila se a chtěla se jít co nejrychlej převléknout, jenže mě zastavil táta. Když jsem mu vysvětlila proč tak spěchám tak mě pustil. Vzala jsem si černou sukni a bílí nátělník, bylo to celkem vkusné oblečení a taky moje oblíbené. Hlavou se mi honilo plno myšlenek, kdo mi napsal SMS, nebude to někdo z ochranářského týmu, nebo že by to byl ten kluk, ale o tom pochybuju, nemá moje číslo. Když jsem byla připravená, tak jsem vyrazila.Dala pusu ségře a tátovi a šlo se..Na pláži ještě nikdo nebyl a mě zaujalo slunce byla jsem tak zabraná..A najednou se zamnou ozve "Čekáš tady na mě?"...

Pokračko příště..My diary..

29. july 2010 at 20:27 | Lucíík |  Deník
Čauté!
Začínám se zlepšovat ve zpěvu a hraní na kytaru. Jo konečně mi jde Transylvania! Už umím refrém, který je na písničce dokonalý. Dougie má užasný hlásek. No a k počasí-Néé!! Ať to vydrží do mých oblíbených chirurgů! Chci vidět dnešní díl..Asi sem ještě dám povídku..A děkuju za pochvalu laye. Ježiš mě se tak líbí :D:D Tak jdu a poslechněte si Transylvanii =) Douám že pojede :)

Krutá prava

29. july 2010 at 14:42 | Lucíík |  Videa
Vím, je to emo video, ale je sakra moc pravdivé. Prosím všechny, i ty, kteří emo nesnášejí, aby se podívali až dokonce. Děkuju- zdroj...


Klikačka blogu×1

29. july 2010 at 8:20 | Lucíík |  Šatna

Zase nový vzhled

29. july 2010 at 7:40 | Lucíík |  Šatna
Ahojkýs..
Jo mám nový vzhled,  ale moc se mi líbí, hledala jsem obrázky celou noc..Nasponého nemám nic,ale ten vzhled zato stál..Ńa pravé straně jsou všichni/Dougie,Harry,Tom,Danny/ a nalevo jen Danny a Dougie /miluju ty dva :D/..P.s.:Klikačku už mám objednanou ;)
A jak se líbí tobě?

Srdce nikdy nelže..

28. july 2010 at 22:01 | Lucíík |  Deník

Zrovna když poslouchám tuhle písničku tak si uvědomuju jaká je to pravda. Uplně mě to rozbrečelo. Když si přečtete PŘEKLAD tak možná pochopíte proč. A taky mě napadlo, že mi děláte velkou radost. Dneska jeden článek a 36 lidí a včera 52; děkuju moc. Dnešek nebyl zas tak nudný, byla jsem na bravogirl stránkách a na FB, naučila se hrát songy od McFly jsem šťastná..Co víc dodat..Snad jen že srdce nikdy nelže..=)=) 

P.S.: Jdu přidávat další články :D

Goodbye, bitches!