August 2010

Poslední den? UŽÍT SI!

30. august 2010 at 19:36 | McSmils* |  Deník

Hi, people!

Zítra nám začne poslední den školy..Jak ho ztrávíte? Doma u telky nabírat energii? Já teda NE! Udělám si skvělý den s Lucinečkou. Pokud to teda výjde, ale co by nevyšlo. Ježííš já se tak teším.
Animá
Jinak sem fakt dojatá, moje tři videa na youtube videlo už asi 200 lidí. Je to báječný pocit. Takže, teďka si pudu na zítřek nachystat věci, upravit se a hodit spršku. Jo a taky jsme byli na pizzi :)* Úžasná byla :) Sice pizzu moc nemusím, ale tu ze Hvozdné miluju. Takže končím, teda prozatím :) Ještě tu budu dlouho :D No jo závislák. A poslední otázečka: Jaké mám natočit video?
Děkuju za odpovědi :)

xoxo
   McSmils*

Jaké téma nebo písničku?

29. august 2010 at 20:28 | McSmils* |  Má videa

Hi my sweet bears*

Jak pak se máte? Já božsky :)* Dnešek byl sice jako každý jiný, ale jsem spokojená s novým videem na YT a taky všechno :) A k těm videám patří i tenhle článek. Chtěla jsem se zeptat jakou písničku se mám naučit hrát, nebo jaké video na téma natočit :) Budu vděčná za jaký koli komentář :)

Youre ugly duck :)*

Ďakujem!

29. august 2010 at 7:30 | McSmils* |  Deník

My darlings!

Děkuju vám všem, že sem chodíte. Je to vážně skvělý pocit, když víte, že nemáte blog jen pro sebe. A teďka k videím. Budu sem dávat videa, kde zpívám, protože mě to baví a některým se to
celkem líbí. A taky asi jednou za měsíc, nebo za dva tu bude můj názor, na něco. Bude to promakanější a hlavně to bude proto aby jste i vy mohli poznat jak mluvím, jak se vyjadřuju atd. Jinak taky děkuju za komentáře, které píšete, žádná kritika v nich není! :D Za to děkuju fakt moc.

Videa

28. august 2010 at 17:17 | McSmils* |  Adminka

Hello gues!

Napadlo mě, jestli tu chcete i videa, ve kterých bych říkala svoje názora a takové ty kravinky. Není to jen z opakování nebo abych se proslavila a takové ty koniny. Ale chci, aby to tu bylo oživené. Takže pište do komentů nebo hlasujte ;)

Jsem pro videa - Nejsem pro videa.

Návod na zvýšení návštěvnosti!

28. august 2010 at 12:58 | McSmils* |  Adminka
Chcete zvýšit návštěvnost?? Tak si tento text dejte určite na blog! Obsahuje totiž hodně výrazů, které lidi často vyhledavají!! Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483. Zdroj:italskeprazdniny.blog.cz 

P.S.: Ten článek mě fakt dostal :D *LOL*

(NE)Sladký život Peťul a Luss

26. august 2010 at 16:54 | McSmils*
*První část*
Příběh jedná o mě a Peťuli a taky o našem snu o našich vysněných klucích. Dannym Jonesem a Loganem Lermanem. Je to takové scify, které se u mě nikdy nestane, nevím jak u Peťule, ale u mě ne :) I když :)  Omlouvám se předem za chyby a nesmysli a taky některá vulgární slova :D Nedalo se odolat. Snad pochopíte děj ;) Příjemné čtení.

Brý ráno :)

26. august 2010 at 10:39 | McSmils* Jones |  Deník
From Peťul
Ahojda lidi!
Včera jsem toho moc nepřidala, ale nemám náladu. Proč? Důvod je prostý, jsem totálně nešťastně zamilovaná, a to nejen do McFly, ale také do někoho jiného. Včera jsem na něj myslela tak moc, že jsem usnula až ve dvě ráno, a vstala hned v osm. Jako celkem super..Ale mockrát děkuju Peťulce a Pajushce za rosveselení. K nim nemám slov :) Jinak včera jsme asi do jedné psali s Peťulí příběh, potom to asi přepíšu na wordu a šupnu na blog ;) Pokud chcete něco vědět tak vám řeknu, že je to naše bujná fantazie, ve které jsem já, Peťulka, Danny a Logan. Prostě pohodičká :D Dneska nevím, chtěla bych jít běhat a udělat hodně věcí. Takže zatím banzány:)

McSmils* Jones

Animky :)

24. august 2010 at 22:01 | McSmils* |  Šatna
Obě jsou od Peťulky :) Děkuju mnohokrát sou dokonaléé :))
Pokud chcete taky-> http://wild-whores.blog.cz ;)

Od Lufíka ;)

24. august 2010 at 20:50 | McSmils* |  Adminka
Za bleskovku od Lufíka =)

 Ďakujem je nádherný :) A je s McFly :P :D

HAPPY B-DAY, HANNA BETH!

24. august 2010 at 14:38 | McSmils* Jones |  Celebrity
Dneska slaví moje oblíbená scene queen narozky, je jí teprve 22 a už je tak slavná a úžasná. Miluju její styl :) Ona je dokonalá =) <3

HAPPY B-DAY, HANNA!

Goodbye, bitches!