February 2011

Born this way

28. february 2011 at 20:31 | Lousie Jones |  Deník
This is our mama monsters <3 We love her. She is perfect, she is beautiful, she is OUR <3
LOVE YOU LG! <3
BTW: Born This Way <3 Mega se jí to povedlo, dokonale tam tančí, dokonale tam vypadá, dokonale zpívá. Je úžasná a dodává mi odvahu. We luv Lady GaGa <3


I´m beautiful in my way
'cause god makes no mistakes
BABY, I WAS BORN THIS WAY!

Opět prosím:D

26. february 2011 at 19:58 | Lousie Jones
Dobrá, dobrá, jsem moooc otravná, ale McFly se musí dostat do světa!

Takže moc prosím -> http://the-vampiree-diariess.blog.cz/1102/2-kolo-sonp-finale-d#komentar87466216 pro McFly-Party Girl. Pokud chcete nějak oplatit , tak napište :)

Nečekané setkání 2

26. february 2011 at 19:03 | Lousie Jones
"Vstávej!"
"Co?!"
"Pohni, vstávej, za chvilku odjíždíme!"
Aha… Super, hlavně, že si natáhnu budík! Okej, vstala jsem, oblíkla se, pojedla a rychle sbalila notebook, který jsem si ještě včera nechala nabít, abych v autě mohla pařit na noťasu. Ještě jsem si vzala tašku, sluchátka a takové ty nezbytné věci.
V autě zezačátku nuda, chtělo se mi spát, ale potom jsem vzala noťas a začala pouštět písničky. Nevěřili byste tomu, že se mým rodičům líbili McFly! Byla jsem uplně huhuhůů(slovo údivu). Dobře, projela jsem všechna jejich alba, zrovna chtěla pustit výběr nejlepších a my museli zastavit. "Zastavujeme! Je na řadě WC a kafčo." Prohlásil taťka.
Dala jsem si rozpustné kafé s plným cukrem a trochou mléka, koupila si časák a povídala se sousedy. S malou sousedkou (které je mimochodem jedenáct let) jsem si tak zhruba prohlédla časopis a jelo se dál.
Konečně jsem mohla pustit McFly a mamka trsala do rytmu a já jsem si celkem nahlas zpívala. Cesta ubíhala hodně rychle, protože jsem ještě četla ten časák, takže 'ÓKÁ'. Když jsme byli asi padesát kilometrů od místa, na které jsme jeli, tak jsem vypnula noťas, nasadila si brýle a dívala se z okna. Myslela jsem na McFly, usmívala jsem se jako kretén a doufala, že tuhle dovolenou ve zdraví přežiju.
Když jsme dojeli na místo, tak jsme začali hledat místa, kde bychom mohli postavit stany a zaparkovat auta. 'Naše' místo nebylo obsazeno, takže: "Bereme tohle." Prohlásili všichni a šli se zapsat na místo, kde se vždycky zapisujeme. Tam jsme taky vyřídili kartičky, které nám povolují vstup do areálu termálů.
Postavili jsme stany, najedli se a převlékli do plavek, jako vždy. Notebook jsem pečlivě schovala do auta a přesvědčila se, že ho nikdo neuvidí. Dále jsem si nachystala tašku s osuškou a župánkem, do které jsem ještě přibalila karimatku na lehnutí na 'kamenné pláži' a také balónek na házení ve vodě, aneb náš oblíbený sport ve vodě.
Když jsme došli na koupák, tak tam bylo lidí jako namr..natentovaných. Místo jsme teda našli a to bez problémů, ale místo, kde bychom si mohli házet ve vodě s balónkem už ne, tudíž jsme to nechali na další den a dnes si pouze jen tak plavali.
Byl to jednoduše super den, a navíc večer jsme si 'popily' a zahráli karty, nemohla jsem skoro popadnout dech, když někdo něco řekl. Bylo to super!

Další dny a to ostatní se dozvíte příště. Mimochodem nic neberte vážně! Je to pouze výplod mé fantazie. A omlouvám se Pansy, že je to tak krátké, ale nemám moc času se rozepisovat, mamka totiž slaví narozky a nedá se to stihnout, promiň! Příště toho napíšu vííc! :)

She won't last another day..

24. february 2011 at 19:12 | Lousie Jones |  Deník
She Falls Asleep- Tom Fletcher [McFly]
Jakože, co to je s blogem?! Já vím, všichni jste si toho všimli už včera, jenže já jsem až do článku nešla. Ale celkem se mi to líbí, je to takové, přehledné, ale štve mě, že mi nejdou změnčovat obrázky ani videa..:/
Hej lidi já mám plakát McFly! Prostě mám plakát McFly<3 Mega happy jsem byla, když mi ho V. dala. A dneska mi K. donesla výtřižek. Mimochodem pro mé milované McFlyery- McFly byli v BRAVU! Měli tam sice jen obal CDčka, a pár řádků k tomu, ale byli tam! <3 Mega mi udělali radost:)
Nadpisu..No klidně si ho všimněte, protože mě v poslední době nic nevychází, u kámošů totálně v prdeli, prostě velké h..NIC.
Jo já mám budík Hello Kitty! Prostě mám budík Hello Kitty a je úžasný, potom dám fotku, jo a taky mám ponožky a portugalský časák HK :D Nevím jak to budu překládat, ale jsou tam dobré návody a tak...
Mimochodem omlouvám se těm, co čekali v úterý povídku, ale já vážně nestíhám! Je to strašné..Ale pokusím se to dneska ještě napsat.

Nečekané setkání- Část 1.

20. february 2011 at 16:44 | Lousie Jones
Stála jsem naproti nim a nemohla jsem vydat ani hlásku. Chtěla jsem se smát, chtěla jsem brečet, chtěla jsem, ale nešlo to. Byla jsem jako omámená, jelikož jsem o tomhle snila už rok a myslela jsem si, že se mé velké přání nikdy nesplní.
Ovšem teď k tomu jak jsem se zde vlastně dostala.

Hlas, prosím

19. february 2011 at 21:22 | Lousie Jones |  Odpaďák
Háj! 
Mohla bych všechny lidičky moc poprosit o hlas tu-> http://the-vampiree-diariess.blog.cz/1102/1-kolo-sonp#comment87200408 pro McFly-Party Girl? 
Pokud mi hlásnete, hlásnu pro vás,nebo půjdu na váš blog to je jedno;) 
Ještě jednou prosím o hlas<3
Aníma

Nejlepší animace..

19. february 2011 at 12:00 | Lousie Jones |  McFly
P Ř E D N A S T A V E N O

...Dannyho :P :)*

Miluju ji. Nutí mě se smát, nejkrásnější je na ní<3 Viz. dessing. 
<3
Á! Kdyby jste viděli i to video! :D nemohla jsem z něho, ale je to nejlepší kytarista<3
Daniel<3
Yeah, camera loves him.
Camera loves me:D
Jeho verze The heart never lies :D Nemůžu z ní! :D:D:D
The heart never lies
Klasický pohled jako: 'WTF?' :D
WTF? :D
Mám jich miliony, ale nechtějí se mi tu dávat:P Bude další díl<3 
Miluji ho, nejvíce ze všech lidí na světě. On mě sice asi nikdy neuvidí, ale já ho miluju, miluju ho i více než sebe. Protože on je Danny Jones<3 

Honesty visage

18. february 2011 at 12:09 | Lousie Jones |  Šatna
Áno, áno. Návštěvníci mého blogu si mohli všimnou, že mám nový design. 
Moc se omlouvám, že jsem tu prvně nedala ty návrhy, aby jste mohli vybrat, ale mě se líbí tenhle<3 Je takový poctivý (honesty). Miluju tu animačku Dannyho na boku. Miluju ten anglický úryvek, který vypovídá o mé lásce k Dannymu, miluju celý ten vzhled, který je jednoduchý a podobný tomu, jak vypadá tumblr. 
Mimochodem upravila jsem oblíbené stránky, přidala jsem tam ty, které fakt žeru a odebrala jsem ty, které už jaksi nejsou aktivní (Věruška, Luss*). Sice dvě z těch stránek můj blog ani neznají, ale já ty jejich blogy žeru :D :) 

Snad se vám bude nový vzhled, poctivý vzhled líbit. 

Change is life

17. february 2011 at 16:06 | Lousie Jones |  Deník
<3
CHANGE IS LIFE, AND I LIKE CHANGE! :P

Háj lidi. Dneska je venku tak pěkněm, ale jakože to myslím vážně. Je tam pěkně takové mraky se slunce, prostě <3 
Jak jsem psala 'change is life'. Budu měnit design. Pokud někdo znáte tumblr (myslím, že Pansy jako jediná ví :D) tak víte, jak to tam vypadá a já budu mít něco podobného. Strašně se mi líbí ta jednochuchost, je to úžasné :) 
Ehm, na tom des. budu mít poprvé animačku :D Danny a Tom<3 forever oni! Hej, ale nevím kterou mám jich vážně jak namrdaných! :D Takže uvidím, jestli tam nakonec nebudou všichni z McFly, nebo pouze Danny. 
Tak mě napadlo, že bych tu potom mohla dát náhled, jak by to teoreticky mohlo vypadat. A nebo bych taky mohla udělat anketu o ten nejlepší ;) Budou asi tak zhruba tři nebo dva nebo nevím kolik :D Hej mám prostě mega moc obrázků McFly a Daniela! :D Na tumblr.com je jich fakt hodně. Budu si z nich i dělat tapetu, klikačku, ten desing, tapetu na mobil, spořič na mobil, spořič na počítač..a...a...
Měla bych pro Pansy napsat nějakou povídku nebo nějaký článkek, ale já nevím! Nevím co mám napsat! Hej musíš mi poradit co ti mám napsat :D 

You mean a world to me. You don't even know me, but you are one of the most important people in my life. I love you more than I love myself. Every time you smile I smile with you, every time you are sad or upset I feel just like you. You changed my life. You are the reason I can breath. You are everything. You are Danny Jones.<3  
-on je prostě navždy<3 (zdroj: http://mcflys.tumblr.com ) Článek: id 50459132

13. february 2011 at 17:00 | Lousie Jones |  Deník
Hi everyone! 
Mám v celku dobrou náladu, prázdniny začaly, celý týden bez školy, bez stresu, bez lidí, kteří mě nutí brečet..Hallelujah! Dobře, někteří mi budou chybět, ale je jich málo, a navíc ty nejvíc uvidím v úterý u V. a M. na oslavě :)
Včera jsem byla u K. na oslavě narozenin. Joo bylo to dobrý, kdybych neměla tak debilní náladu! Mezi náma to není už jako dřív, vážně ne. Já jsem prostě na McFly, K. na skauting, L. na citron a limetku (:D), a V. je nejlepší kamarádka s těma svojima...Ne, nevadí mi to, já mám svůj svět :P No zpět k oslavě. Nejlepší bylo, když jsme šli hrát ven hru. Byla už fakt tma, takže nejlepší to bylo :D Hej skoro jsem se zabila, ale to je jedno, bylo to mega. Okolo sedmé jsem s L. odjížděla domů a na zastávce jsme potkali D..On je mega úžasný, pokaždé mě rozesměje! :D Ale jak..:D
Dobrá, jedem dál. Dneska nemám nic na plánu, budu na tumblr.com hledat obrázky McFly, abych měla další 300obrázků v mobilu :D 

Lous..

Goodbye, bitches!