September 2011

Vote for best UK boyband

27. september 2011 at 23:22 | Lousie Jones |  McFly
Guys. Jedna menší prosbička. Máte minutku času? Mohli byjste zahlasovat na jedné stránce pro McFly? Hlasování je jednodché, je to normální anketa,)
LINK: http://www.maximumpop.co.uk/post/10636896864/battle-of-the-boy-bands-one-direction-the-wanted
Děkuju moc.
Lots of love, Lous.

316166_2303259551912_1561935608_32513429_2307639_n_large

Galaxy belong to McFly!

21. september 2011 at 21:03 | Lousie Jones |  Deník

Omlouvám se, ale co se Beliebers serou do NAŠÍ Galaxie? GALAXY BELONGS TO MCFLY!! So, Go Fuck Yourself Belieber.
Tohle mě včera večer hodně naštvalo. Nevím proč se Beliebers pořád serou do McFlyers.. Tom nejvíc vysral Justina, když napsla: ..He may run it..we defent it ,) Love him.
btw. DRAHÝ SPOLUŽÁKU. UŽÍ SI DNEŠNÍ ČTENÍ.
Není moc o čem psát. Ve škole nic. Doma nic. Jo..Budu mít nový vlasy. Podbarvení+ modrej pramínek. <3 Mega se na to těším. More informations? No. Nějaký podám M. třeba na facebooku..Je to hodně víc osobní,)
Bože Cherry mi napísala, že sem zlatá. Fájn. A taky viem, že jsem pro jedno člověka důležitou osobou. Děkuju ti. <3

Konec, konec, konec.
GALAXY BELONGS TO MCFLY.

Theme vol. 3- Welcome to Lousie land, guys.

18. september 2011 at 13:27 | Lousie Jones |  Šatna
Again, I know.

Názor: Jo, není zastak moc jinek jako ten minulej, stejná fotka s McFly, jen jsem přidala svoji fotku, aby to hned na první dojem vypadalo, že je to hlavně blog o mě. A taky nové pozadí. Miluju ty stars wallpapers. Jen mě mrzí, že na tom záhlaví nejdou dobře vidět hvězdy :/

Spokojenost: 99,98%

Každý může být tím čím chce být, stačí se k tomu dokopat

4. september 2011 at 21:24 | Lousie Jones |  Deník
Dlouho jsem se neozvala, no jo on nebyl čas. Jakože, skoro za celé prázdniny jsem nikde nebyla a teď je akcí jak nasraných.
Bože teď sleduju ČS má talent a hraje tam nějaká rocková skupina- JSOU DOKONALÝ. Mimochodem Pansy pokud se díváš tak ten basák pokud je to basák vypadá jako Jimmy. Jo je to basák. Hej tak né Jimmyho nebo prostě někoho z Avegned,D Jo zamilovala jsem se do té skupiny :D Zpěvák má dokonalej hlas.
Škola jde zatím v pohodě. Pár lidí mě nesnáší, pár lidí se semnou začalo bavit. Jo dobře, oni někteří lidi tam jsou hodně krutí, když před prázninama jste pro ně dobrá kámoška, které se dá říct i jakákoli kravina a teď jste pro ně nehorázná-omlouvám se za tohle, ale je to tak- piča. Ono to hodně zamrzí. Ale proč bych se já měla bavit s někým, který přes prázdniny tak..No prostě mu tak narosto-nezdravě narostlo- sebevědomí? A víte co je nejhorší? Kluci ty holky milují. Jo kromě Pansy-ty-víš-koho :D Nechápu jak je můžou milovat, vždyť jsou tak sobecké a zavrhují ty, co jsou -pro ně- losers. Víte kdo je pro ně loser? Já a moje tři kamarádky. Ať si ty namyšlené pipiny políbí vy-víte-co.
Končím, jakože hodně mě zajímá to ČS má talent :D Asi tam hodím to videoo :DDD

Goodbye, bitches!