January 2013

January 2013

31. january 2013 at 21:59 | Lousie Jones |  month.
Nová rubrika.
Spočívá to v tom, že zde shrnu všechno, co se na celý měsíc událo a přidám fotky, nic víc. Snad to vydrží aspoň do konce tohoto roku.
Je to delší než se zná, proto pod perexem.

JANUARY.

Art spam vol. 1

12. january 2013 at 23:54 | Lousie Jones |  Inspiraton
so, tohle bude spíš takový 'menší' mcr spam, sorreh
další týden (tak úterý bych řekla) bude další spam, tam už se pokusím nedát mcr :D
btw. nakonec jsem hledala i na deviantArt.
enjoy.

prosim prosim udělejte mi tyhle↑ někdo! <3


asdlkjfalksdjfldkvn jak to někdo prostě může tak namalovat?!


tohle a ještě jedno kde bude 'Tom & Danny & Dougie & Harry' si udělám, behe jo.


Day 9 - Just don't give up

9. january 2013 at 22:13 | Lousie Jones |  Deník
Dlouuuuuuuuuuuho jsem se neozvala, protože jsem v sobotu večer/neděli ráno onemocněla a celou neděli i pondělí jsem ležela. Od úterý píšeme všechny testy a je toho neskutečně moc. Behehe, proč. Zítra naštěstí píšeme jen literaturu, kterou poměrně ovládám, takže snad pohodička.
Ama fucked. Příští měsíc vyjdou poslední Conventional Weapons a nevim, kdy bude nový album MCR. O McFly a jejich úplně extra novém albu ani nemluvím. Behehe whyyy.
Tom Fletcher byl té dobroty a pustil do spěta svoji svatební řeč. Kdo ji neviděl (počítám, že nikdo kromě M. nejste v těch 2 800 000 shlédnutí) tak si ji okamžitě pusttě. Brečela jsem. btw. link -> here
Jo, Harry měl svatbu. 23. prosince. 24. prosince měl narozeniny. Behehe ama crying. Izzy a on jsou úžasní spolu:)
Nevim, kdo z vás je na twitteru, každopádně, určitě jste zaznamenali 'cutforbieber'. Jedna slečna (Justinova nefanynka) vyslala na twitter tweet, ve kterém psala: 'Mitch Lucker died and we didn't cut. But we're the emo fags?' Tenhle tweet se poslal na tumblr a další slečna pod to napsala něco, nad čím by se měl každý zamyslet. 'Can we just stop and appreciate this girl? Anyone who is a fan of Suicide Silence, Sleeping with Sirens, My Chemical Romance, Pierce the Veil, etc get called emo everyday for the type of music we listen to. Sure, a lot of us have scars from cutting ourselves and a lot still cut, but thanks to those bands, we are saved. I don't know about most of you, but those bands have saved my life and helped me get away from depression and cutting myself. These little Bieber fans only like him for his looks. For us, looks are a bonus. Just take a moment to decide which lyric is better: "I kissed the scars on her skin, I still think you're beautiful and I don't ever wanna lose my best friend." or "Swag, swag, swag on you. Chillin by the fire while we eatin fondu." '
31. ledna budeme dostávat vysvědčení (beztak samé trojky, hahahaha) a pak bude 1. volno. Konečně. Jo a potom za pár dní budou jarní prázniny, pak přežiju jeden celý měsíc, pak budou velikonoce, pak bude mít M. narozeniny a pak jedeme do Anglie yaay!
Mám v plánu si koupit plátěné bílé tenisky a takhle si je pomalovat. Budou skvělý (anebo taky ne). A taky si chci koupit plátěnou tašku a něco si na ni nechat potisknout/namalovat. A chci si koupit knížku Perks of being a wallflower.
Počítám s tím, že dokonce týdne tu bude Art spam věcí z we♥it a tumblr. Spooustu úžasných věcí (boty/obrazy/trika). Většinou to bude MCR a skupiny jednoduše, ale co. Nobody cares (unless you are pretty or dying).
Asi se loučím, možná ještě napíšu zítra nebo v sobotu nebo tak.
Jo, abych nezapomněla na tumblr dělám 365 i s M.
A ve své 'Happiness of year 2013 jar' mám už několik lístečků. Roztomilé.

So long,
xoxo Lousie.Lady Gaga - You and I (cover)

3. january 2013 at 18:17 | Lousie Jones |  Má videa
až na ty 'you and I'čka je to dobrý:)
enjoy.

Lady Gaga - Yoü and I (cover)


Clothes vol. 1

2. january 2013 at 21:03 | Lousie Jones |  Inspiraton
Inspirace clothes, zaměřeno na košile.
Enjoy.

Looking back in year 2012

1. january 2013 at 17:59 | Lousie Jones |  Deník
Jak jsem včera psala, budu se snažit napsat ohlédnutí za rokem 2012. Budu se to snažit co nejvíce zkrátit.
Mimochodem, přidám ke každému měsíci fotky z 366.
Hope u enjoy it :)

Goodbye, bitches!