Day 9 - Just don't give up

9. january 2013 at 22:13 | Lousie Jones |  Deník
Dlouuuuuuuuuuuho jsem se neozvala, protože jsem v sobotu večer/neděli ráno onemocněla a celou neděli i pondělí jsem ležela. Od úterý píšeme všechny testy a je toho neskutečně moc. Behehe, proč. Zítra naštěstí píšeme jen literaturu, kterou poměrně ovládám, takže snad pohodička.
Ama fucked. Příští měsíc vyjdou poslední Conventional Weapons a nevim, kdy bude nový album MCR. O McFly a jejich úplně extra novém albu ani nemluvím. Behehe whyyy.
Tom Fletcher byl té dobroty a pustil do spěta svoji svatební řeč. Kdo ji neviděl (počítám, že nikdo kromě M. nejste v těch 2 800 000 shlédnutí) tak si ji okamžitě pusttě. Brečela jsem. btw. link -> here
Jo, Harry měl svatbu. 23. prosince. 24. prosince měl narozeniny. Behehe ama crying. Izzy a on jsou úžasní spolu:)
Nevim, kdo z vás je na twitteru, každopádně, určitě jste zaznamenali 'cutforbieber'. Jedna slečna (Justinova nefanynka) vyslala na twitter tweet, ve kterém psala: 'Mitch Lucker died and we didn't cut. But we're the emo fags?' Tenhle tweet se poslal na tumblr a další slečna pod to napsala něco, nad čím by se měl každý zamyslet. 'Can we just stop and appreciate this girl? Anyone who is a fan of Suicide Silence, Sleeping with Sirens, My Chemical Romance, Pierce the Veil, etc get called emo everyday for the type of music we listen to. Sure, a lot of us have scars from cutting ourselves and a lot still cut, but thanks to those bands, we are saved. I don't know about most of you, but those bands have saved my life and helped me get away from depression and cutting myself. These little Bieber fans only like him for his looks. For us, looks are a bonus. Just take a moment to decide which lyric is better: "I kissed the scars on her skin, I still think you're beautiful and I don't ever wanna lose my best friend." or "Swag, swag, swag on you. Chillin by the fire while we eatin fondu." '
31. ledna budeme dostávat vysvědčení (beztak samé trojky, hahahaha) a pak bude 1. volno. Konečně. Jo a potom za pár dní budou jarní prázniny, pak přežiju jeden celý měsíc, pak budou velikonoce, pak bude mít M. narozeniny a pak jedeme do Anglie yaay!
Mám v plánu si koupit plátěné bílé tenisky a takhle si je pomalovat. Budou skvělý (anebo taky ne). A taky si chci koupit plátěnou tašku a něco si na ni nechat potisknout/namalovat. A chci si koupit knížku Perks of being a wallflower.
Počítám s tím, že dokonce týdne tu bude Art spam věcí z we♥it a tumblr. Spooustu úžasných věcí (boty/obrazy/trika). Většinou to bude MCR a skupiny jednoduše, ale co. Nobody cares (unless you are pretty or dying).
Asi se loučím, možná ještě napíšu zítra nebo v sobotu nebo tak.
Jo, abych nezapomněla na tumblr dělám 365 i s M.
A ve své 'Happiness of year 2013 jar' mám už několik lístečků. Roztomilé.

So long,
xoxo Lousie.


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Meg Trollins Meg Trollins | 9. january 2013 at 23:11 | React

hlavně že už je ti dobře.
jo to jsem viděla.....svět by se měl trochu vzpamaotvat, protože cut4bieber bylo moc i na mě.
trojky jsou hezký!!! :D (buď ráda za ně)
máš hezkej plán do budoucna, já ani nevim jaký šaty si v sobotu vezmu :D
awww snad ty boty vyjdou. a perks taky.
Těšim se na ty články.
yoloooo we're doing it
.....mě přestla přísun lístečků jakmlie jsem vkročla do školy

2 vendy vendy | Web | 10. january 2013 at 20:10 | React

Achjo, a já zrovna "Džejbího" ráda mám:D jeho hlas mě uklidňuje, nevim proč. každopádně pro mě je krása taky bonus. jenže já jsem divná a líbí se mi i jiná hudba. třeba Paramore a MCR jsem taky kdysi poslouchala. u mě záleží jakou mám náladu, ale to je jedno:D aaa... nevim co je myšleno, ale myslíte to, jak se ta holka podřezala kvůli bieberovi ? nebo ne podřezala, ale řeže ? dneska jsem to viděla. podle mě je to jen, aby se někdo zviditelnil. ( ale viděla jsem jen obrázek z videa, takže nemůžu soudit , ikdyž už soudím!!!:D )
jinak jsi mě naladila na optimistickou vlnu. uch, vysvědčení ( za pár dní ) pak volno , aaaaa ! taky jinak jedu do Anglie ! :) těšim se , jak svině , hlavně tam musíš fotit, protože se ráda dívám na fotky z anglie ! :D a na tvoje obzvlášť!

3 Meg Trollins Meg Trollins | 11. january 2013 at 18:53 | React

Jo :D
snad.
fotka budee :D
bohužel to nemůžu nidke najít na stáhnutí. koukni se radiš na boondock saints
jo no pf je dokonalej.
Měla bych psát sovjí poslední část dneska....
jak když už???? Colin je jeden z nejlepších herců týhle doby, lepší i než benedict, navíc nic nidky nevyhrál a je to baby.
to neudělám hezky :D a navíc je to too much, budu to mít až na sestřinym plese.

4 pinkypie pinkypie | Web | 11. january 2013 at 19:30 | React

Ahoj :D :) tá basnička to je pesnička od skupiny Sum 41 :) (Walking Disaster) :* A ďakujem! :)

5 Cathy Cathy | Web | 12. january 2013 at 20:10 | React

Keď sa naučím hrať lepšie na klavír, možno sa prekonám a hodím to na youtube. Ale to v najbližšom roku nehrozí.
Biebrove pesničky sú neskutočne povrchné, nedomyslené, odfláknuté, bez pointy. A proste to dievča to vystihlo úplne.
Ja som ten film videla. KONEČNE, konečne teenegerský film s pointu, super obsadením a celkovým super pohľadom na život. Ja som si teraz objednala z anglicka tri knihy, len to tím debilom strašne dlho trvá takže čakám asi mesiac kým mi to príde -.-
A k tomu Anglicku gratulujem! A závidím. Ale aslkdjnkjf!! Rodičov som prehovorila, aby mi zaplatili na leto jazykový pobyt do Anglicka k hosťovskej rodine. Len si musím vybrať či toto leto, alebo to nabudúce :/ Pretože  z tej sprostej umeleckej ma nepustia na rok do zahraničia bez toho aby som musela opakovať ročník.
Inak, mám za úlohu sa ťa spýtať čo si myslíš o Harrym a Louisovi. či sú spolu či čo. Lebo zo mňa spolužiačka urobí normálne directionera...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama

Goodbye, bitches!