Looking back in year 2012

1. january 2013 at 17:59 | Lousie Jones |  Deník
Jak jsem včera psala, budu se snažit napsat ohlédnutí za rokem 2012. Budu se to snažit co nejvíce zkrátit.
Mimochodem, přidám ke každému měsíci fotky z 366.
Hope u enjoy it :)


LEDEN

Haha, na začátku jsem byla plná optimismu a doufala, že tohle bude ten nejvíc dokonalej rok za celej svůj život. Z části jsem pravdu vlastně měla. Jen problém byl v tom, že se rodiče nějak rozhádali a táta odešel z domu. Někdy v březnu se znova vrátil, pak odešel, pak vrátil a teď odešel a zřejmě napořád. Napsala jsem první Movie of the month (ha, myslím, že bylo předposlední:D) a dokonce napsala asi poslední Book of the month. Výborně Lu! :D

ÚNOR
Začala jsem se znovu trošku radovat. Udělala jsem si záložku s McFly a začala koukat na Sherlocka (a byla z toho jak to skončilo totálně v prdeli, ale nevermind.). Podala jsem přihlášky na gymnázium a na obchodní akademii, naštěstí jsem skončila na gymplu - bohudík. Koupila jsem si taky triko I ♥ McFly, které jsem měla asi jednou na sobě, ale jak říkám, nevermind. Měla jsem úžasný vysvědčení, tři dvojky jinak samé jedničky. Rozhodlo se, že nepojedeme do Prahy se školou (nakonec jsem jela) a tím pádem, jsem neměla vidět Meg (kterou jsem nakonec viděla, behe). Carrie mi lajkla animaci na tumblr.
BŘEZEN
Četla jsem úžasnou knížku o židovké holčičce - Ilse Reiner-Eichnerové a začala jsem nosit kudrnaté vlasy (moc dlouho mi to nevydrželo, haha). Jo a stal se ze mě obří hipster. Danny měl narozeniny (jako každej rok 12. března:D) Taky jsem natočila cover na We found love, který byl podle několika lidí lepší, než ty předchozí. Dělala jsem SCIO nanečisto a dopadla výborně. Nějak v týhle době jsem slyšela o MCR, ale pořád nebyla jejich fanynka. Koupila jsem si úžasnou knihu - Cythia Lennon - John (kterou jsem ještě nedočetla, haha)
DUBEN
Meg měla narozeniny a já jí koupila triko London a poslala jí ho, taky jsem jí udělala narozeninové video, proud. Začala moje My Chemical Romance mánie, která ještě nepovolila, díkybohu. Nastalo stresové období před přímačkama, zkurvené přímačky a deprese po tom, co jsem zjistila, že nejsem přijata na TGM. 25. dubna se splnil jeden z mých snů. Viděla jsem svoji nejlepší kamarádku v Praze. Best day ever.
KVĚTEN
Měla jsem modrý konečky a proběhlo biřmování. Mám druhý jméno (který se nikam nepíše, btw.) Magdaléna. Meg pro mě udělala nejvíc nejvíc nejvíc depresivní video ever, ale já jí za to děkuju, díky tomu jsem věděla, že tu pro mě někdo je. Onemocněla jsem asi na týden a věnovala se hodně blogu. Napsala jsem si cíle, ze kterých jsem nic do konce roku nesplnila, nevermind. Jo poprvé jsem se opila a od té doby nenávidím chuť a vůni slivovice. Udělala jsem svoji 'porno' fotku (myslím tu s vlasy) a byl z toho celkem rozruch a 'já bych to do tebe nikdy neřekla'. Bylo mi oznámeno, že jsem se dostala na gymnázium na odvolání, nejlepší zpráva měsíce.
ČERVEN
Byla jsem na Charlie Straight a koupila si jejich dokonalý triko, na kterým mám zezadu podpis Alberta a jeho 'Do you realize, we're floating in space?' nýna. Fotili jsme se na tablo a já měla tu nejhorší fotku, nevim kde ty ostatní fotky skončili, chci tu fotku s Pecou. Taky jsme se fotili a já měla úžasnej outfit. Jeli jsme se školou do Chorvatska a já tam měla ty největší deprese ever. Nevadí. Move on. Jo taky byl v Chorvatsku dvojník Alberta. behe. Koupili jsme si pejska. P. byl v nemocnici s uchem a já se o něj tak moc bála, všechno dopadlo naštěstí dobře. Jo taky jsem na konci roku měla deprese z M., protože se mi šíleně líbil. Never more. A taky byl konec školního roky, bylo to úžasný. Jo ti lidi mi mimochodem nechybí (až na pár výjimek).
ČERVENEC
Začalo to poměrně dobře. Jeli jsme na dovolenou - nebudu zmiňovat své pocity z ní, snad jen mám úžasnou MCR placku a další díru v uchu. Udělala jsem si 'Never forget how beautiful you are' nadpis na zeď. Koupila jsem si Dospěj! od Bena Brookse a miluju tu knížku. Taky jsem oslavila 2 roky s McFly. Udělala jsem si svíčku a začla projekt deset dní, ze kterého jste se mohli dozvědět tunu věcí, protože jsem byla až moc upřímná. Byla olympiáda, nejlepší a nejdokonalejší věc léta.
SRPEN
Slavilo se padesát let od úmrtí Marilyn, forever in my heart. 8. srpna bylo výročí známosti s Meg - dva roky. Měli jsme zlínský Sherlockian sraz (byli jsme tam tři:D) a taky jsem dostala od Meg supačúpa triko 'Stay beautiful, keep it ugly'
ZÁŘÍ
První největší úspěch - Charlie Straight viděli můj cover a dali ho na fb stránky, thanks guys. První den školy, seznamová, myslela jsem, že spáchám sebevraždu, když se mi vůbec na nové škole nedařilo. Pak se to nějak zlepšilo a od té doby je to ok. Ostřáhala jsem si ofinu a vypadala jako desetiletý fracek a taky jsem udělala ten nejlepší projekt do angliny ever.
ŘÍJEN
Začalo to podporou lidí, co se sebepoškozují, nebo mají všelijaké problémy - Keep fighting. Poprvé v životě jsem viděla Niallův twitcam a zamilovala se do něj o něco víc. Měli jsme slavnostní imatrikulaci, krásná to věc. Přestala mi jen nabíječka na notebook a já musela bez něj být zhruba 26dní - umřela jsem. Zapomněla jsem se zmínit, Frank měl narozky.
LISTOPAD
Viděla jsem 10. podruhé Meg. Byla u toho i máma a zamilovala si Meg a hlavně mi věří, že je real a že je úžasná. Díky mom. Poprvé jsem ochutnala kafé ze Starbuck a miluju to. Dostala jsem od Meg ten nejkrásnější kalendář na světě (mám ho vystavenej btw.) Bylo mi oznámeno, že dokážu udělat pohled, se kterým bych mohla sbírat peníze na děti v Africe. Začala jsem sledovat American Horror Story.
PROSINEC
Nejlepší věc na světě - Carrie Hope Fletcher mi odpověděla na twitteru (i přes to, že jsem tam měla hrubku :D). Poprvé jsem šla do filmharmonie a musím uznat, že to byl úžasný zážitek. James Arthur vyhrál britský x-factor. My Chem vydali ty nejlepší písničky na celé planetě. Vyhrála jsem triko Nirvana, opět děkuju redakci Rock&Pop. Proběhla Vánoční akademie, dopadla poměrně dobře. Koupila jsem úžasný balící papír a udělala Meg jako dárek cover na Disenchanted. Vánoce proběhly v pohodě, kupa dárků, peníze, děkuju. Napsala jsem si 2013 wishes, obarvila si konečky na modro a dokončila zárověň s Meg 366, jsem na nás hrdá.

Není to celkem zvláštní, že můžete celý rok naskládat do pár vět?
Lousie
 

1 person judged this article.

Comments

1 Lucy Lucy | Web | 1. january 2013 at 19:56 | React

No, já jsem myslela jakože těžké v tom vůbec se k tomu dokopat, jsem strašně líná:D)

Proč si nechtěla na obchodku? Taky se strašně těším na to až vypadnu z té hnusné školy:X já tam budu muset ještě rok a půl tvrdnout, nevím jak to přežiju:D

2 Meg Trollins Meg Trollins | 2. january 2013 at 15:49 | React

Všechno to vim :D
je to hustý, jen pár větiček.....

No a neni? :DD
doufám že ne. kdyžtak končej.
no to jako kecáš pěkně :D ale děkuju :))))
hele první díl je zbytečnej ani tam neni norman. taky jsem to přeskočila :D
no to nemám úžasný fotky, právě vůbec :D
já taky děkuju za vybrání Morgan :)))
aww to jsem ráda

3 vendy vendy | Web | 2. january 2013 at 15:59 | React

Taky mi dělalo problém sepsat můj rok do pár vět. Asi udělám článek 2O12 II. , protože bych se u některejch zážitků a příhod zastavila na dýl a rozepsala se , jak na ně tak ráda vzpomínám:D A pak to vidim a je tam u tak skvělýho zážitku napsáno jen pár slov. Nic víc. Ale ty slova znamenaj hodně!!!:D
Měla jsi dobrej rok! Rozhodně jsem ráda, že seš na gymplu a že tě na to odvolání vzali, taky udělali dobře!:D
Jooo, taky mám podepsaný triko od Alberta, ale nic takovýho mi tam nepsal. Škoda, že je mi to triko velký. Od tý doby jsem ho na sobě neměla, protože nechci poškodit podpis!!!:D:D
A měla jsi supr vysvědčení! :)))))))
Nevím, co víc říct. Jen se chci zeptat - Meg si poznala z blogu nebo tak ? :)

4 Sejbi. Sejbi. | Web | 2. january 2013 at 16:07 | React

jo proč si nechtěla na obchodku ?!:DD ..  bud si vedeš deníčke nebo něco, nebo máš tak úžasnou pamět' že si to všechno pamatuješ :D:D

5 suzzi suzzi | Web | 2. january 2013 at 19:14 | React

děkuju,děkuju<3333
s tvejma rodičema mě to moc mrzí!:/
jinak,únor-4 fotka ty botyy:333333 moc luxusníí.awww.
úžasnej článek,boží fotky!to je boží jak si to všechno pamatuješ,já si nepamatuju nic,ale asi napíšu taky nějakej takovej článek i když tam toho nebude asi tolik :DD těším se na další článek,huhuhuh!

6 Lucy Lucy | Web | 2. january 2013 at 19:44 | React

jop, mně se tam nechce nejen kvůli učení, ale kvůli pár lidem. No zvládnu, co mi zbývá :D) Chápu :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama

Goodbye, bitches!