15 days 'DEAR ME' challenge - Day 3

12. march 2013 at 21:17 | Lousie Jones |  challenges
Day 3: Write to yourself about one non-living thing you find beautiful and why. (The ocean, love, etc.)

Dear me,
další, celkem jasné téma, o které se podělíš. Hudba.
Poslední tři roky je hudba to, pro co žiješ a to, co tě zachraňuje. Posloucháš ji každý den, nacházíš se v textech a cítíš se méně osamnělá. I když ty lidi v té skupině neznáš osobně, tak je miluješ a bereš je, jako jedny ze svých nejlepších přátel, jako ty, kteří ti opravdu rozumí.
V poslední době jsi si našla dvě skupiny, které vážně zachránily tvůj život. My chem a nyní to jsou Pierce the veil. Tyto skupiny ti dokázaly dodat takovou energii a naději, že je to až téměř neskutečné. Znáš díky nim spousty dalších lidí jako je třeba L., kterou miluješ a která ti neskutečně pomohla. Nesmíš také zapomenout na McFly, díky kterým znáš bestie, která je pro tebe asi druhý nejdůležitější člověk a F., která i když bydlí až v Německu, tak se zajímá jak ti je.
Hudba je pro tebe drogou, ale dobrou drogou. Miluješ ji a nikdy se jí nevzdáš. Dokáže tě rozbrečet, rozesmát, někdy ti poradí.. Hudba je pro tebe něco, jako tvůj druhý domov. Tvé velké přání je být zpěvačkou a plně doufáš v to, že se ti někdy podaří zpívat někde dál, než ve tvém pokoji před foťákem, tak snad jednou se ti to povede.

'Someone finally understood you, this is what music is about.' - Gerard Way
Love always,
Lousie
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Meg Trollins Meg Trollins | 12. march 2013 at 21:24 | React

I feel the sameeeeeeeee

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama

Goodbye, bitches!